PLENDE
tel. +48 503 188 004
email: jaroslaw@gierszewski.pl

Drzwi wewnętrzne rzeźbione

Pracownicy naszej stolarni artystycznej specjalizują się w produkcji oryginalnych drzwi wewnętrznych rzeźbionych na zamówienie. Tego typu elementy wyposażenia mieszkań, domów i innych obiektów są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli zależy Państwu na tym, aby pomieszczenia były eleganckie, niebanalne i luksusowe, zachęcamy do złożenia zamówienia na ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane. Wszystkie produkty powstałe w naszej pracowni to prawdziwe dzieła sztuki, a do tego są jedyne w swoim rodzaju. Ze względu na to, że wykonujemy je ręcznie z drewna, nie ma możliwości, aby spotkać dwa identyczne wyroby.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zamiłowanie do rzeźbienia musi iść w parze z doświadczeniem, ponieważ tylko w ten sposób możliwe jest spełnienie oczekiwań Klientów. Nasi stolarze drzwi wewnętrzne produkują od ponad 30 lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet nietypowy projekt. W trakcie codziennej pracy dbamy o najmniejsze detale, ponieważ wiemy, że mają one duży wpływ na efekt, a nam zależy na tworzeniu wyjątkowych produktów najwyższej jakości.

Drzwi wewnętrzne drewniane ekskluzywne w wielu stylach

Wiemy, że każdy Klient ma inne upodobania, dlatego drzwi wewnętrzne rzeźbione tworzymy w różnych stylach. Tak szerokie możliwości to nie tylko kwestia doświadczenia i umiejętności, lecz również ogromnej wiedzy na temat sztuki i architektury. Nasi stolarze artyści są w stanie wykonać dla Państwa:

Poza tym tworzymy elementy wyposażenia obiektów zaaranżowanych klasycznie i nowocześnie. Drzwi wewnętrzne stylizowane to najlepszy sposób na to, aby wyróżnić się spośród tłumu. Co więcej, charakteryzują się one niezwykłą trwałością i solidnością, dzięki czemu stanowią inwestycję na wiele lat.

Drzwi wewnętrzne rzeźbione do wyjątkowych wnętrz

Jeśli szukają Państwo niepowtarzalnych drzwi wewnętrznych, nasi stolarze zajmą się ich wykonaniem. Tworzymy elementy wyposażenia do eleganckich domów i mieszkań, stylowych apartamentów, a także szykownych rezydencji, dworków i pałaców. Oryginalne drzwi wewnętrzne powstają z rozmaitych gatunków drewna. Najczęściej są to: mahoń, dąb, jesion, buk i sosna. Gwarantujemy, że wszystkie nasze wyroby są wyjątkowe i z pewnością spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym.