PLENDE
tel. +48 503 188 004
email: jaroslaw@gierszewski.pl

Ekskluzywne schody drewniane i rzeźbione balustrady secesyjne

Schody i balustrady są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza, pozwalającym podkreślić i wyeksponować jego charakter. Schody drewniane sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach oraz stworzą ciepły i przytulny nastrój. Mogą być wykonane z różnych rodzajów drewna, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do całościowej aranżacji wnętrza. Wyróżniamy między innymi schody z drewna dębowego, drewna bukowego, sosnowego czy jesionowego. Materiał to jednak nie wszystko, możesz kierować się również konstrukcją schodów i wybrać schody kręcone, schody samonośne, schody dywanowe oraz schody zabiegowe.

Zadowolenie i satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem, więc do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dopasowujemy go do indywidualnych potrzeb Klienta, by idealnie wpasował się w klimat i styl jego domu. Wykonujemy zarówno ręcznie rzeźbione balustrady i schody art deco, ekskluzywne kuchnie na wymiar oraz luksusowe drzwi zewnętrzne. Dzięki doświadczonemu zespołowi stolarzy-artystów, jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających projektów.

Postaw na solidne drewniane schody dębowe

Dąb kojarzony jest przez wielu z solidnością i wytrzymałością. Jest jednym z popularniejszych gatunków drewna, często wykorzystywanym do budowy oryginalnych schodów wewnętrznych lub innych elementów wnętrza, takich jak stylowe, rzeźbione meble. Ogromną zaletą schodów wykonanych z drewna dębowego jest ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, przez co świetnie sprawdzą się w intensywnie eksploatowanych miejscach. Nie można jednak zapomnieć o odpowiedniej impregnacji drewna, która przedłuży jego żywotność i sprawi, że dębowe schody zachowają piękny wygląd przez naprawdę długi czas.

Luksusowe schody i balustrady w wielu stylach

Jako stolarze-artyści z wieloletnim doświadczeniem podejmujemy się realizacji wszelkich zadań związanych z tworzeniem elementów wyposażenia wnętrz z drewna. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrobić schody drewniane w stylu angielskim, prowansalskim czy art deco. Ponadto wykonujemy klasyczne i nowoczesne wyposażenie wnętrz. Klienci mogą zlecić nam także zrobienie schodów pałacowych czy secesyjnych. Rzeźbimy również ekskluzywne balustrady na schody zabiegowe, kręcone, samonośne i innego rodzaju. Motyw zawsze ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Ciekawym przykładem, jaki dotychczas udało nam się zrealizować, jest bogato rzeźbiona balustrada z rzeźbą lwa.

Jeśli szukasz fachowców, przed którymi stolarstwo, a w szczególności schody, nie ma żadnych tajemnic, zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy, że tworzone przez nas oryginalne schody i balustrady to wyjątkowy dodatek do luksusowych apartamentów, rezydencji, domów, a także eleganckich pałaców oraz dworków. Jednocześnie dbamy o to, aby wszystkie produkty były praktyczne, a korzystanie z nich komfortowe i przyjemne.